امکان ویژه جاب: مدیریت گروهی فرایند جذب نیرو

در شرکت‌های بزرگ‌تر، بیشتر از یک نفر عهده‌دار مراحل مختلف فرایند جذب نیرو است. برای مثال رزومه‌های دریافتی ابتدا توسط مدیران بخش‌ها مشاهده شده و افراد منتخب برای ادامه فرایند، به مدیر منابع انسانی یا مدیرکل ارجاع داده می‌شوند. با تهیه حساب VIP در سایت جاب، شما می‌توانید می‌توانید اعضای دیگر تیم منابع انسانی خود را به سایت معرفی کرده و به ازای هر آگهی، سطح دسترسی مختلف برای هر نفر تعیین کنید. 

مدیریت گروهی فرایند استخدام، از امکانات ویژه جاب برای کارفرمایان

مدیریت گروهی چه پیش‌شرط‌هایی دارد؟

برای اینکه بتوانید از امکانات مدیریت گروهی جاب استفاده کنید، ابتدا باید حسابتان را به VIP ارتقاء دهید. برای این کار در پنل مدیریتی روی تنظیمات کلیک کرده و سپس در صفحه‌ی بازشده روی «خرید اشتراک VIP» کلیک کنید. به‌جز این، می‌توانید با این لینک نیز به‌طور مستقیم به صفحه اشتراک‌ بروید.

چطور تیم منابع انسانی شرکتم را تشکیل بدهم؟

برای تشکیل تیم منابع انسانی، ابتدا باید از همه‌ی کارکنانی که قرار است در تیم شما باشند خواهش کنید تا در سایت جاب یک حساب کاربری بسازند. برای این کار می‌توانید از این لینک، یا از منوهای سایت جاب استفاده کنید.

سپس در پنل مدیریتی، روی تنظیمات کلیک کرده و سپس مدیریت اعضا را انتخاب کنید. در این صفحه می‌توانید جدول اعضای منابع انسانی خود را ببینید و نقش‌های آنها را ویرایش کنید.

برای رسیدن به صفحه‌ی اعضای شرکت، از پنل مدیریتی روی تنظیمات کلیک کرده و سپس «مدیریت اعضا» را انتخاب کنید.

برای افزودن عضو جدید، در همین صفحه و بالای جدول، دکمه‌ی «افزودن عضو جدید» را انتخاب کنید. سپس مشخصات عضو جدیدتان را وارد کرده و سطح دسترسی وی را مشخص کنید. دقت کنید که ایمیلی که در این صفحه وارد می‌کنید، باید با ایمیلی که ایشان در سایت ثبت‌نام کرده‌است یکی باشد.

ats human resources team
در سامانه جاب می‌توانید تا ۵ نفر عضو منابع انسانی تعریف کنید و با استفاده از سطح دسترسی‌های مختلف، فرایند جذب نیرو را بین تیم استخدامی‌تان مدیریت کنید.

چگونه سطح دسترسی اعضا به آگهی‌های مختلف را مدیریت کنم؟

برای تعیین دسترسی‌های اعضای تیم‌تان به آگهی‌های مختلف، ابتدا در پنل مدیریتی به قسمت آگهی‌ها رفته و در جدول آگهی‌ها، روی ستون مدیریت آگهی کلیک کنید تا وارد صفحه مدیریت آن آگهی بشوید، سپس در تب «تیم» می‌توانید اعضای شرکتتان را ببینید و اجازه دسترسی هرکدام را به این آگهی تنظیم کنید.

نحوه تنظیم دسترسی‌های اعضای تیم منابع انسانی به آگهی‌های مختلف

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *