امکانات سامانه ATS جاب برای کارفرمایان

شما از چه راهی برای جذب نیرو برای سازمان خود استفاده می‌کنید؟ آگهی خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنید؟ از اپلیکیشن‌های انتشار آگهی استفاده می‌کنید؟ شاید هم فرصت شغلی خود را در سایت‌های کاریابی انتشار می‌دهید. 

کارجویان چه‌طور با شما ارتباط برقرار می‌کنند؟ رزومه‌ها را چه‌طور دریافت و مدیریت می‌کنید؟ از طریق ایمیل؟ شبکه‌های اجتماعی؟ آپلود رزومه در سایت‌های کاریابی؟‌ شاید هم ترکیب همه این موارد. در چنین شرایطی یکپارچه‌سازی و مدیریت درخواست‌ها اگر غیرممکن نباشد، بسیار دشوار است. در این مقاله همراه ما باشید تا ساده‌ترین راه برای این کار را از طریق امکانات کارفرمایی سامانه یکپارچه استخدامی جاب توضیح دهیم.

employer-select

ATS یا سامانه ردیابی کارجو چیست؟

یکی از چالش‌های همیشگی و زمان‌بر در مدیریت منابع انسانی، پیدا کردن و استخدام نیروهای مناسب برای سازمان است. سامانه ردیابی کارجو، نرم‌افزاری است که به کارفرمایان در تمام فرایند جذب نیرو کمک می‌کند تا با کمترین هزینه و زمان، نیروهای مورد نظر خود را استخدام کنند.

این سیستم کسب‌وکارها را به مجموعه‌ای از امکانات مدیریتی مجهز می‌کند که با آن می‌توانند آگهی خود را ایجاد و منتشر کنند، درخواست‌ها و رزومه‌هایی که از منابع مختلف دریافت کرده‌اند را به‌طور یکپارچه مشاهده کنند، رزومه‌ها را بررسی، فیلتر، و یادداشت‌گذاری کرده و با همکاری با سایر مسئولین جذب نیرو در شرکت،‌ نیروی انسانی مورد نیاز خود را تامین کنند. 

جاب چه امکاناتی را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد؟

سامانه یکپارچه استخدام جاب، از ایجاد آگهی تا انجام استخدام همراه شماست تا در سریع‌ترین زمان ممکن، همه درخواست‌های شغلی‌تان را یکپارچه‌‌سازی و مقایسه کرده، و بهترین نیروها را استخدام کنید. 

راهنمایی در ایجاد آگهی و معرفی جذاب شرکت

جزییاتی که در آگهی و معرفی شرکت خود می‌نویسید، در ترغیب کارجویان برای ارسال رزومه به فرصت شغلی شما، به‌ویژه کارجویان ماهرتری که در انتخاب محل کار سخت‌گیرتر هستند، بسیار تاثیرگذار است. در سایت جاب می‌توانید به‌راحتی با افزودن عکس و توضیحات از شرکت خود، تصویر جذابی از محیط کار را در ذهن بینندگان آگهی ایجاد کنید و بهترین‌ها را برای ارسال درخواست همکاری تشویق کنید. همچنین پشتیبان شما در سایت جاب آگهی شما را مشاهده و بررسی می‌کند و پیشنهادهای لازم برای افزایش جذابیت آن را ارائه می‌دهد. 

قرار دادن آگهی شغلی در معرض دید هزاران کارجو

آگهی شما پس از تایید و انتشار، در سایت جاب و کانال‌های همکار ما در معرض دید هزاران متخصص جویای کار قرار می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از امکانات شتابدهی ویژه جاب که در این پست توضیح داده‌شده‌است، بازدید آگهی شغلی‌تان را افزایش دهید. 

امکان VIP: ساخت صفحه ویژه استخدامی در سایت کارفرما

با استفاده از این امکان، می‌توانید تمامی فرایند استخدام را تحت دامنه سایت خود مدیریت کنید. مثلا اگر شرکت شما صاحب وب‌سایت example.com است، با استفاده از این سرویس ویژه‌ی جاب می‌توانید بدون نیاز به برنامه‌نویسی وب‌سایت استخدام شرکت خود را تحت دامنه‌ای دلخواه مانند career.example.com به سادگی ایجاد کنید، آگهی‌های شغلی‌تان را منتشر و همه فرایند استخدام و پیگیری درخواست‌ها را در همین دامنه انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد صفحه ویژه استخدامی در سایت کارفرما، به این پست مراجعه کنید. 

امکان VIP: تجمیع رزومه‌های دریافتی از طریق ایمیل شرکت و سایر منابع در یک داشبورد

احتمالا آگهی شغلی‌تان را در چندین منبع منتشر می‌کنید. در سایت کسب‌وکارتان، در صفحه‌های خودتان در شبکه‌های اجتماعی، در کانال‌های تلگرامی کاریابی، در اپلیکیشن‌های ثبت آگهی، سایت‌های کاریابی و… . پس رزومه‌هایی که دریافت می‌کنید در منابع مختلفی مانند ایمیل، سایت شرکت، و سایت‌های کاریابی پراکنده هستند. با سامانه جاب می‌توانید رزومه‌هایی که به ایمیل شما ارسال‌شده را مستقیم در پنل کارفرمایی خود دریافت کنید؛ به‌علاوه می‌توانید با استفاده از افزونه گوگل کروم جاب، همه رزومه‌هایی که در سایت‌های کاریابی دیگر برای شما ارسال‌شده را نیز دریافت و همه را در پنل خود مشاهده کنید. به این ترتیب تمامی درخواست‌های کاری که برای‌تان ارسال‌شده‌است را، به‌طور یک‌جا در داشبورد مدیریتی خود خواهید داشت. 

مدیریت گنجینه رزومه‌ها 

پس از تجمیع رزومه‌های دریافتی از منابع مختلف در پنل کارفرمایی، نیاز دارید که درخواست‌ها را بررسی و مقایسه کنید. جاب برای شما امکانات ویژه‌ای مانند برچسب‌گذاری، تعیین وضعیت، و افزودن یادداشت تدارک دیده که می‌تواند فرایند بررسی رزومه‌ها را برای تیم منابع انسانی شما بسیار ساده کند. همچنین می‌توانید در صورتی که رزومه یک کارجو را برای موقعیت‌های دیگر شغلی شرکتتان هم مناسب دیدید، با یک کلیک او را در لیست موقعیت شغلی جدید هم اضافه کنید. 

ats tagging
افزودن برچسب و یادداشت، از امکانات ویژه سامانه ATS جاب برای مدیریت رزومه‌های دریافتی

امکان VIP: ایجاد تیم منابع انسانی 

در شرکت‌های بزرگ‌تر، بیشتر از یک نفر عهده‌دار مراحل مختلف فرایند جذب نیرو است. شما در سایت جاب می‌توانید اعضای دیگر تیم منابع انسانی خود را به سایت معرفی کرده و به ازای هر آگهی، سطح دسترسی مختلف برای هر نفر تعیین کنید. برای اطلاعات بیشتر و چگونگی تعریف تیم منابع انسانی این مقاله را بخوانید.

ats human resources team
در سامانه جاب می‌توانید تا ۵ نفر عضو منابع انسانی تعریف کنید و با استفاده از سطح دسترسی‌های مختلف، فرایند جذب نیرو را بین تیم استخدامی‌تان مدیریت کنید.

برای استفاده از امکانات بالا و انتشار اولین آگهی شغلی خود در سایت جاب، همین الان اقدام کنید


چکیده

 1. ATS یا سامانه ردیابی کارجو چیست؟

  یکی از چالش‌های همیشگی و زمان‌بر در مدیریت منابع انسانی، پیدا کردن و استخدام نیروهای مناسب برای سازمان است. سامانه ردیابی کارجو، نرم‌افزاری است که به کارفرمایان در تمام فرایند جذب نیرو کمک می‌کند تا با کمترین هزینه و زمان، نیروهای مورد نظر خود را استخدام کنند.

 2. جاب چه امکاناتی را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد؟

  راهنمایی در ایجاد آگهی و معرفی جذاب شرکت
  قرار دادن آگهی شغلی در معرض دید هزاران کارجو
  ساخت صفحه ویژه استخدامی در سایت کارفرما
  تجمیع رزومه‌های دریافتی از طریق ایمیل شرکت و سایر منابع در یک داشبورد
  مدیریت گنجینه رزومه‌ها 
  ایجاد تیم منابع انسانی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *