امکانات ویژه حساب‌های VIP جاب

علاوه‌بر نمایش انتشار و نمایش آگهی‌ها در کانال‌های ارتباطی مختلف و سیستم مدیریت درخواست‌ها، جاب امکانات بسیاری به کاربران VIP خود ارائه می‌دهد که تجربه‌ی جذب نیرو را ساده‌تر و بهینه‌تر می‌کند. این امکانات شامل یکپارچه‌سازی رزومه‌های دریافتی از طریق ایمیل، یکپارچه‌سازی رزومه‌های دریافتی از سایر سایت‌های کاریابی، صفحه اختصاصی استخدام در سایت کارفرما، و امکان تعریف تیم منابع انسانی و مدیریت گروهی فرایند جدب نیرو است. در این مقاله، این امکانات را توضیح می‌دهیم.

تجمیع رزومه‌های دریافتی از طریق ایمیل شرکت و سایر منابع در یک داشبورد

احتمالا آگهی شغلی‌تان را در چندین منبع منتشر می‌کنید. در سایت کسب‌وکارتان، در صفحه‌های خودتان در شبکه‌های اجتماعی، در کانال‌های تلگرامی کاریابی، در اپلیکیشن‌های ثبت آگهی، سایت‌های کاریابی و… . پس رزومه‌هایی که دریافت می‌کنید در منابع مختلفی مانند ایمیل، سایت شرکت، و سایت‌های کاریابی پراکنده هستند. با سامانه جاب می‌توانید رزومه‌هایی که به ایمیل شما ارسال‌شده را مستقیم در پنل کارفرمایی خود دریافت کنید؛ به‌علاوه می‌توانید با استفاده از افزونه گوگل کروم جاب، همه رزومه‌هایی که در سایت‌های کاریابی دیگر برای شما ارسال‌شده را نیز دریافت و همه را در پنل خود مشاهده کنید. به این ترتیب تمامی درخواست‌های کاری که برای‌تان ارسال‌شده‌است را، به‌طور یک‌جا در داشبورد مدیریتی خود خواهید داشت. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دریافت یکپارچه رزومه‌ها و چگونگی انجام تنظیمات در پنل جاب،‌ به پست زیر مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.

ساخت صفحه ویژه استخدامی در سایت کارفرما

با استفاده از این امکان، می‌توانید تمامی فرایند استخدام را تحت دامنه سایت خود مدیریت کنید. مثلا اگر شرکت شما صاحب وب‌سایت example.com است، با استفاده از این سرویس ویژه‌ی جاب می‌توانید بدون نیاز به برنامه‌نویسی وب‌سایت استخدام شرکت خود را تحت دامنه‌ای دلخواه مانند career.example.com به سادگی ایجاد کنید، آگهی‌های شغلی‌تان را منتشر و همه فرایند استخدام و پیگیری درخواست‌ها را در همین دامنه انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد صفحه ویژه استخدامی در سایت کارفرما، به مقاله زیر مراجعه کنید. 

امکان VIP: ایجاد تیم منابع انسانی 

در شرکت‌های بزرگ‌تر، بیشتر از یک نفر عهده‌دار مراحل مختلف فرایند جذب نیرو است. شما در سایت جاب می‌توانید اعضای دیگر تیم منابع انسانی خود را به سایت معرفی کرده و به ازای هر آگهی، سطح دسترسی مختلف برای هر نفر تعیین کنید. برای اطلاعات بیشتر و چگونگی تعریف تیم منابع انسانی، مقاله زیر را بخوانید.

برای اطلاع از قیمت‌ها و تهیه بسته VIP از لینک زیر استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *